Ads 468x60px

TEKNİK ANALİZ, TEMEL ANALİZ, ANALİZ ÇEŞİTLERİ EKONOMİ, FİNANS, YATIRIM, PARA PİYASALARI, BORSA, GÜNLÜK ANALİZ, PİYASA YORUMLARI, ARACI KURUM ANALİZ VE RAPORLARI, ALTIN, DÖVİZ, BORSA, HİSSE SENEDİ, GÜMÜŞ, PETROL, DOLAR, EURO, STERLİN

Ekonomi, finans, yatırım, para piyasaları, borsa, akla geldiğinde en önemli unsurlardan biri analizdir. Aracı kurum analizleri, bankaların analizleri, şirket analizleri, analistlerin ve şirket yöneticilerinin analizleri yorum ve raporları ulusal ve uluslararası ekonomide ciddi etkiler gösterebilen değerli yorum ve varsayımlardır.

Yatırım ve para piyasalarında analiz iki şekilde yapılmaktadır birincisi temel analiz ikincisi ise teknik analizdir. temel analiz genel olarak ekonomik ve siyasal olaylardan oluşur ve gerçekliği olan değerlerdir. Teknik analiz ise matematiksel olarak fiyat ve hareketlerin trendler ve formasyonlar oluşturduğu aynı zamanda bu trendlerin tekrar gerçekleşme ihtimallerinin olduğu varsayımına dayanmaktadır. En sık kullanılan teknik analiz, ekonomik takvim, günlük haftalık aylık yıllık fiyat grafikleri, formasyonlar ve indikatörlerdir.
Ekonomidebugun.blogspot.com yatırım ekonomi ve finans portalının analiz sayfasında günlük döviz altın borsa analizlerini, para piyasaları analizlerini, ekonomik takvim verilerine, günlük piyasa yorumlarına, aracı kurum analiz ve raporlarına, altın döviz imkb hissesenedi gümüş petrol gibi yatırım çeşitlerinin günlük haftalık aylık ve yıllık grafiklerine, değerli makalelere, finans yatırım ekonomi içerikli ve sektör dergilerine ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zararlar site ziyaretçilerini bağlayıp sitemizin herhangi bir sorumluluğunun olmadığını peşinen kabul etmiş sayılır. ariyordum free backlink freebanner4u